cesta

k masážím

Image
Jmenuji se Kamila Šoltysová a žiji v Palkovicích. 15 let jsem pracovala na manažerských pozicích ve finančnictví a bankovnictví. Tato práce mě  naplňovala a obohacovala o cenné zkušenosti, ale také velice vyčerpávala. Proto jsem čím dál více tíhla k masážím a uvolnění nejen celého těla, ale také duševní rovnováze.

Masáže mě natolik zaujaly z pohledu klienta, že jsem se rozhodla tuto krásnou práci naučit pod odborným dohledem v akreditovaném školícím středisku Zázraky Duše od zkušených lektorů Bc. Davida Rozbroje a Ivana Pokorného a poskytovat tyto služby rodině a blízkým. V mém životě nastalo několik pozitivních změn a jednou z nich je, že jsem se rozhodla opustit sféru financí a bankovnictví a zaměřit své služby pouze na masérskou činnost.

Nabízím službu, která mě baví, dává smysl a kterou mnoho lidí potřebuje v podobě celkového uvolnění těla a relaxace. Při své práci kladu velký důraz na časovou náročnost a komplexnost provedených masáží. Lidské tělo je jedinečné a vyžaduje specifickou péči. Každý pohyb a hmat má v masáži své místo.

Masáž je vhodným prostředkem k prevenci a péči o fyzické i psychické zdraví, uklidňuje mysl a dodává energii.
U mých masáží zaručuji intimitu a individuální přístup. Používám zásadně panenské oleje s přírodními esenciálními oleji.
Svou prací se snažím pomoci nejen sobě, ale i svým klientům a zároveň poskytnout dobré rady do života.

Nadále se vzdělávám v oblasti masáží a zdokonaluji svou techniku.

Vyberte si

svou masáž